O NAS

Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się naprawą i serwisem wszystkich typów przekładni kierowniczych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz turbosprężarek do aut osobowych i dostawczych. Stale rozwijamy nasze umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez producentów aparatury kontrolno-pomiarowej i producentów komponentów służących do naprawy podzespołów samochodowych, a także zwiększamy oferowany asortyment regenerowanych części. 

 Czy bardziej opłaca się naprawić część pochodzącą z własnego auta, czy też inwestować w część miernej jakości pochodzącą najczęściej z Chin i wykonaną z materiałów o wątpliwej jakości ? Statystyki ADAC mówią, iż około 80% podzespołów współczesnych samochodów nadaje się do powtórnego użycia po ich zregenerowaniu. W trosce o środowisko naturalne, a w szczególności o własne portfele korzystajmy z możliwości ich naprawy. Pojawiające się na rynku części pochodzące z Azji pozostawiają wiele do życzenia i niestety, z uwagi na zastosowane materiały, nie nadają się one do regeneracji. Podzespoły markowe montowane fabrycznie w samochodach dają nam taką możliwość, po naprawie gwarantują pełną sprawność. W stałej ofercie posiadamy bogatą gamę przekładni kierowniczych i turbosprężarek do najpopularniejszych marek samochodów osobowych i dostawczych. Zajmujemy się również skupem rdzeni, czyli używanych przekładni, turbosprężarek. Mając na uwadze Państwa czas i goniące terminy w warsztatach, oferujemy Państwu możliwość zamiany swojej części (która oczywiście musi nadawać się do naprawy) na taką samą po naprawie pochodzącą z naszego stanu magazynowego.

SKUP RDZENI 

  • Skupujemy rdzenie przekładni kierowniczych, turbosprężarek i pomp wspomagania.
  • Oferowana przez nas cena zakupu jest uzależniona od stanu technicznego podzespołu.
  • Rdzenie muszą być kompletne, nie mogą posiadać uszkodzeń mechanicznych, typu pęknięcia obudowy, uszkodzenia lub deformacje wsporników montażowych i otworów pod śruby.